Jak można zrealizować swoje marzenia?

 • Posted on: 9 July 2020
 • By: admijn

Realizowanie marzeń to fascynująca sprawa. To marzenia dają nam dodatkową energię do działania. Dlatego należy robić wszystko, aby je realizować, dzięki czemu nasze życie będzie miało więcej sensu. Często może wiązać się to z wzięciem odpowiedniego kredytu gotówkowego. W wielu bankach obecnie bez najmniejszego problemu można zaciągnąć kredyt gotówkowy na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zanim jednak zdecydujemy się na jedną ofertę, należy dokładnie przeanalizować oferty dostępne na rynku. Często, bowiem decydujemy się na to, co oferuje nam nasz bank.

Lokaty bankowe dla kogo są korzystne

 • Posted on: 30 April 2020
 • By: admijn

To co umożliwia lokata bankowa to oszczędzanie z pewnym zyskiem. Z założenia jest tak że ty jako klient wpłacasz pieniądze do banku i umawiasz się z nim na procent, który jest twoim zarobkiem. Dwie strony powinny być zadowolone po okresie czasu, wskazanym w umowie. Bank posiada kapitał, którym może dysponować i pomnażać swoje zyski np. udzielać kredytów i pożyczek natomiast ty masz gratyfikacje w postaci procentów który powinieneś odnoście do skali całego roku.

Kredyt hipoteczny a kredyt na budowę domu

 • Posted on: 16 December 2019
 • By: admijn

Zakup i budowa nieruchomości to dwa różne rodzaje inwestycji, które jednak prowadzą do tego samego celu, czyli posiadania własnego domu, lub mieszkania. Na tym jednak podobieństwa się kończą. Dlaczego? Ponieważ każdą z tych inwestycji można sfinansować na różne sposoby, zależnie od naszej sytuacji finansowej i wielu innych, istotnych okoliczności. Sprawdźmy zatem, czym tak naprawdę różni się kredyt hipoteczny od kredytu na budowę domu, szczegółów tego rozwiązania szukaj na miniratka.eu.

Dla kogo kredyt hipoteczny

 • Posted on: 19 July 2019
 • By: admijn

Często nie ubiegamy się o kredyt hipoteczny gdyż sami zakładamy że go nie otrzymamy, jak się okazuje , w okół tego rodzaju kredytu narosło mnóstwo różnych stereotypów i nie wszystkie są prawdziwe. Wiele osób myśli, że pracując na zlecenie nie dostaniemy pożyczki, albo, że singiel nie ma szans na kredyt mieszkaniowy. Prawda jest taka, że żadne z powyższych nie przekreśla szans na kredyt hipoteczny, banki rozpatrują wnioski o pożyczkę indywidualnie.

KREDYT HIPOTECZNY – DLA KOGO?

Kredyt czy pożyczka?

 • Posted on: 27 May 2019
 • By: admijn

Warto wiedzieć, że zaciąganie kredytu na zakup nowego auta ma sens tylko w przypadku kiedy marzy nam się kupno nowego lub kilkuletniego samochodu. Jeśli planujemy zakup auta starszego, dobrym rozwiązaniem może okazać się pożyczka gotówkowa. Po pierwsze pożyczki są nieco niżej oprocentowane, przyznawane na mniejszą kwotę, z czego dużo prościej je spłacić w terminie. Nie musimy obciążać swojego portfela na lata, przez co nie grożą nam konsekwencje wynikające z ich niespłacania. Warto wziąć to pod uwagę, decydując się na wybór najlepszego rozwiązania.

Kredyt gotówkowy – to musisz wiedzieć.

 • Posted on: 26 March 2019
 • By: admijn

Kredyt gotówkowy jest bardzo popularnym produktem finansowym. Można go otrzymać stosunkowo łatwo, a co najważniejsze, możemy go przeznaczyć na dowolny cel. W przypadku gdy nagle potrzebujemy większej ilości gotówki pozostaje nam jedynie udać się do banku i zapytać o korzystny kredyt gotówkowy. Zanim jednak udamy się do placówki, warto się trochę przygotować, zobacz na stronie http://www.dobrykredycik.com.pl/ jak mądrze podejść do tego tematu.

Kredyty z odroczoną spłatą – jak zaciągać i na co uważać

 • Posted on: 11 February 2019
 • By: admijn

Święta, święta i po świętach, jak to mawiają niektórzy. Niestety, problemy żołądkowe i trawienne to nie jedyne skutki tego skądinąd niezwykłego okresu w życiu człowieka. Bardzo często pozostają po nich... raty, które – w przypadku niektórych ofert – trzeba spłacać po kilku miesiącach od pożyczenia pieniędzy. Mówiąc krótko, czy kredyty z odroczoną spłatą są korzystną ofertą?

Pages